uLouder 1.4 (Android)

uLouder

1.4
uLouder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

uLouder uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan yakın çevrenizdeki insanlarla iletişime geçebiliyorsunuz.

uLouder uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının kendi çevrelerinde yer alan insanlarla iletişime geçmelerine yardımcı olan ücretsiz bir konum bazlı mesajlaşma uygulaması olarak karşımıza çıktı. Hatta bazı noktalarda sosyal ağ özellikleri kazanması sayesinde size lokasyon olarak yakın kişilerle hemen arkadaşlık kurabiliyor, sorularınıza cevap alabiliyorsunuz. Tüm bu işler esnasında kolay bir arayüzle muhatap olmanız ise kullanım deneyiminizi iyileştirebiliyor diyebilirim.

Uygulamada kendi profilinizi açıp da ayarladıktan sonra tek yapmanız gereken konum belirleme servisini açmak ve daha sonra durum paylaşımınızı yapmak. Durum paylaşımınızda acil ve önemli bir olayı belirtebilir, planınızı aktarabilir, hatta sorularınız varsa onları sorabilirsiniz. Yazdıklarınızla ilgilenen ve yakın çevrenizde bulunan bir kişi ise sizin bu paylaşımınıza yorum atabiliyor ve hatta direkt mesajlaşma özelliklerini de kullanabiliyor.

Hem kendi yakınınızda yer alan arkadaşlarınızla iletişime geçmenize hem de yeni insanlarla tanışmanıza olanak sağlaması, bilhassa yeni olduğunuz şehirlerde veya mahallelerde size çok yardımcı olacaktır. Fakat kişileri engelleme seçeneğinin olmaması maalesef sizi rahatsız edebilecek insanların varlığını biraz çekilmez kılıyor denilebilir.

Mesajlarınıza dosya ve fotoğraflar eklemenize izin veren uLouder, kendi içerisinde bir kulüp kurarak bu kulübe çok sayıda insan toplamanıza da müsaade ediyor. Böylelikle artık o kişilerle aynı konumlarda bulunmasanız bile iletişim kurmaya devam edebiliyorsunuz. Konum bazlı sosyalleşme ve mesajlaşma uygulamalarına yeni bir bakış açısı getiren uLouder, çalışmak için 3G veya WiFi üzerinden internete bağlanmanızı gerektiriyor.