Ultimate Briefcase 1.0.1 (Android)

Ultimate Briefcase

Ultimate Briefcase
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ultimate Briefcase bağımlılık yapıcı bir beceri oyunudur

Ultimate Briefcase sahip olduğu retro tarzı oldukça eğlenceli bir oynanışla birleştiren, boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Ultimate Briefcase'de ilginç bir kıyamet senaryosuna tanık oluyoruz. Dünyanın etrafı bir gün aniden dev savaş gemileri tarafından kuşatılıyor. Bu gemiler sahip oldukları lazer silahları ve bombaları ile şehirlere saldırmaya başlıyorlar. İnsanlar panik içinde etrafta koştururken biz bu saldırının arkasındaki sırrı çözmeye çalışan bir kahramanın yerine geçiyoruz.

Ultimate Briefcase'de olayların arkasındaki sır gizemli bir evrak çantası içinde saklı olduğu için oyun boyunca bu evrak çantasına ulaşmaya çalışıyoruz. Fakat bu işi gerçekleştirebilmek için istilacıların ateşinden kaçmamız gerekiyor. Ekranda kahramanımızı sağa ve sola yönlendirerek bombalardan ve lazer saldırılarından kaçıyoruz. Farklı mekanlar, farklı kahramanlar oyunca ilerledikçe karşımıza çıkmakta.

Ultimate Briefcase basit bir şekilde oynanabiliyor ve kısa sürede bir bağımlılığa dönüşebiliyor.

YORUMLAR