Ultimate Car Parking 3D 1.2 (Android)

Ultimate Car Parking 3D

1.2
Ultimate Car Parking 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ultimate Car Parking 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir park etme oyunudur

Ultimate Car Parking 3D eğer sürüş yeteneklerinizi zorlu testlere sokmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil park etme oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sürüş simülasyonu olan Ultimate Car Parking 3D'de en hızlı aracın hangi araç olduğunu belirlemek yerine ne kadar dikkatli bir sürücü olduğunuzu test ediyorsunuz. Oyun boyunca karşımıza birçok farklı mücadele çıkarken sürüş becerilerimizi sergiliyoruz e görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunda yarıştığımız şey ise zaman. Bize verilen süre içerisinde aracımızı doğru şekilde park yerine yerleştirmemiz gerekiyor. Bu işi ne kadar çabuk yaparsak o kadar yüksek puan kazanmaktayız.

Ultimate Car Parking 3D içeisinde birçok farklı araç seçeneği bulunmakta. Görevleri tamamladıkça kazandığımız parayla bu araçların kildini açabnilmekteyiz. Oyundaki her bölümde karşımıza farklı engeller çıkıyor. Park etmek için bu engelleri aşarken dikkatli bir şekilde dönmeli ve aracımızı yönlendirmeliyiz.

Ultimate Car Parking 3D'nin graifklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir.

YORUMLAR