Ultimate Freekick 1.0.4 (Android)

Ultimate Freekick

Ultimate Freekick
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz frikik oyunudur.

Ultimate Freekick, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir serbest vuruş kullanmaoyunudur. Futbol fanlarının beğeneceğini düşündüğüm Ultimate Freekick eğlenceli bir zaman geçirme oyunu olabilir.

3D bir simülasyon oyunu olarak tanımlayabileceğimiz bu oyun ile gerçeğe yakın bir serbest vuruş atma deneyimi yaşayabilirsiniz. Bütün oyuncular ve kaleciler gerçek kişilerden 3D modellenmiş olduğundan, gerçekçi animasyonlara sahip olduğundan ve etkileyici bir yapay zeka ile yapılandırıldığından çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Karmaşık oyun fiziğiyle oyunda topa vurma, yön verme, döndürerek atma gibi gerçek hayatta yapabileceğiniz şeyleri yapabilirsiniz. Vuracağınız andaki gücü, topun yönünü ve hızını iyi ayarlamalısınız ki hedefi tutturun.

40'a yakın görevin bulunduğu oyunda isterseniz para kazandıkça çeşitli güçlendiricileri de açtırabiliyorsunuz. Bunun için de level atlamanız gerekiyor. Örneğin bir gücü 20. levelde açtırdıktan sonra tekrar yükseltebilmek için 40. level olmanız gerekiyor.

Eğer siz de futbol oyunlarını seviyorsanız Ultimate Freekick'i indirip denemenizi tavsiye ederim.