Ultra Drift

Ultra Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ultra Drift, kuşbakışı kamera açısıyla oynanan oldukça zevkli bir Android drift oyunu.

Ultra Drift, klasik drift yarışı oyunlarını çocukluğumuzun raylı sistemli araba yarışlarıyla birleştiren eğlence dozu yüksek bir Android oyunu. Hem telefon hem de tabletlerde rahat bir oynanış sunan drift oyununda daracık bir pistte arabamızı kaydırmanın zorluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Tamamen ücretsiz indirebildiğimiz ve oldukça ufak boyutlu olmasıyla cihazımızda fazla yer kaplamayan oyunda mini arabamızla kendi başımıza drift yarışlarına katılıyoruz.

Çocukluğumuzun raylı sistemli pistlerini andıran oldukça dar bir pistte mini arabamızla drift yapıyoruz; daha doğrusu yapmaya çalışıyoruz. Çünkü hem pist hem de arabımız küçük olduğundan drift yapmak biraz zor. Neyse ki bu zorluğunu bir nebze ortadan kaldırmışlar. Dönemeçlere konumlandırılmış objeler kolay drift yapmamıza olanak tanıyor ancak yine de çok kolay diyemeyiz. Arabamızı kaydıran objeler – pist çok dönemeçli yapıda olduğundan - çok sık eklenmiş ve birini kaçırma gibi bir lüksümüz yok. Aksi halde sil baştan başlıyoruz.

Yüksek puan yapıp diğer drift yarışçılarının arasına girmekten başka bir amacımızın olmadığı oyunda oynanış kuşbakışı kamera açısından gerçekleşiyor. Arabamız kendi kendine yol alıyor; biz sadece gerekli noktalarda müdahale edebiliyoruz ki drift yapmak için tek yapmamız gereken dokunmak. Arabanın kontrolü tamamen elimizde olsa idi çok daha zor dolayısıyla eğlenceli bir drift oyunu olabilirdi diye düşünüyorum.

Klasik yüksek kalitede görseller ve gerçeğe yakın oynanış sunan drift yarışı oyunları yerine görselleri düşürülmüş ancak eğlence düzeyi artırılmış, nostalji yaşayacağınız Ultra Drift oyununu tüm drift canavarlarına tavsiye ederim.

YORUMLAR