uMash

uMash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

uMash uygulaması sayesinde fotoğraf kolajlarınızı Android cihazlarınızda kolayca oluşturabilirsiniz.

Umash uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak fotoğraf kolajları oluşturabileceğiniz ücretsiz kolaj yapma uygulamaları arasında yer alıyor. Kolayca kullanılabilen ve çok sayıda işleve sahip olan uygulama, kullanmaktan hoşlanacağınız resim düzenleme uygulamalarından birisi olacaktır.

Uygulamayı kullanırken kolajınızda kullanacağınız fotoğrafları dilerseniz cihazınızda kayıtlı olanlar arasından, dilerseniz de sosyal hesaplarınız üzerinde bulunan fotoğraflardan seçebiliyorsunuz. Fotoğraf seçimlerinizi gerçekleştirdikten sonra tek yapmanız gereken uygulamanın kendi kendine kolajınızı yaratmasını beklemek. Otomatik kolaj yapma seçeneklerinin yanında kullanıcı özelleştirmelerine de izin veren uMash, böylece istediğiniz sonuçları almanıza da yardımcı oluyor.

Kolajınıza çeşitli efektler ve filtreler de eklemenize müsaade eden uygulama, böylece olabildiğince akıcı ve etkileyici bir kolaj görünümü elde etmenizi sağlıyor. Çerçeveler, kenarlıklar, boyutlandırmalar ve sınırsız fotoğraf adedi imkanları sayesinde gönlünüzden geçen kolajı elde etmekte herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Tabii ki oluşturduğunuz fotoğraf kolajlarını dostlarınızla paylaşabilmek için kullanabileceğiniz sosyal paylaşım butonları da yine uygulama içerisinde mevcut. Özellikle Facebook kapak fotoğrafı hazırlamak ve herkesi bu fotoğrafa dahil etmek isteyenlerin denemeden geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR