Unclouded 0.2 (Android)

Unclouded

0.2
Unclouded
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Unclouded uygulamasını kullanarak Dropbox ve Drive üzerindeki içeriklerinizi Android cihazlarınızdan yönetebilirsiniz.

Sahip olduğumuz bulut depolama alanlarındaki dosyaların yönetimi zaman zaman oldukça zor olabiliyor. Zira Dropbox ve Google Drive bu iş için sıklıkla kullanılıyor ancak bu sistemlerin içerisinde bulunan yönetim araçları tüm detaylara hakim olabilmek için pek de yeterli değil. Kullanıcıların dosya depolamanın da ötesinde, dosyaların detaylarına hakim olmak istemeleri ise tabii ki doğal bir şey.

Unclouded uygulaması bu sorunun üstesinden gelebilmek için hazırlanmış ve bulut depolama birimlerindeki dosyalarınız hakkında çok sayıda detayı sunabiliyor. Bunlardan en önemlisi ise elbette hangi dosya ve klasörlerin en çok yer kapladığına dair bilgilendirmeler. Uygulama sayesinde bulut alanlarınızda bulunan dosyaların kapladıkları alanlara dair daha fazla bilgi edinebiliyorsunuz.

Tabii ki uygulamanın gerçekleştirebildiği pek çok farklı işlev daha var ve bunların hepsi ücretsiz olarak sunuluyor. Arayüzünün anlaşılır ve basit olması ise Dropbox ve Google Drive yönetiminde kolaylıklar sağlayacaktır.

Elinizde bulunan dosya türlerinin kapladıkları alana göre kategorilendirilmesi, birbirinin kopyası olan dosyaların tespit edilmesi, hangi dosyaların ne zaman değiştirildiklerine dair bilgiler, dosyalar arasında aramalar yapabilme gibi temel işlevlerin hepsi Unclouded içerisinde unutulmamış.

Uygulamanın bulut sistemlerin kendi arayüzlerinden daha fazla imkan sunduğu ve çevrimdışı olarak da çalışabildiğini dikkate alırsak Unclouded uygulamasını tüm online dosya depolama sistemleri kullananların denemesi gerektiğini söyleyebilirim.

YORUMLAR