Undergrave

Undergrave
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Undergrave mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur.

Undergrave eğer eskiden SEGA Genesis gibi oyun konsollarınızda oynadığınız klasik platform oyunlarını özlüyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil oyun. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletleriniz ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz retro tarza sahip bir platform oyunu olan Undergrave'de fantastik bir macera bizi bekliyor. Karanlık zindanlara yolculuk eden bir kahramanı yönettiğimiz oyunda RPG elementlerine de yer verilmiş. Undergrave, Sword of Xolan türündeki oyunlara benzeyen bir oynanışa sahip. 2 boyutlu grafiklere sahip oyunda kahramanımız ekranda yatay olarak ilerliyor ve tuzaklarla çukurların üzerinden atlayıp düşmanlarıyla savaşıyor.

Undergrave, 8 bit grafikleriyle göze hoş görünmekte ve retro havayı başarılı bir şekilde yansıtmakta. Oyunda kahramanımız düşmanlarına arka arkaya saldırarak kombo yapabilmekte. Bunun yanısıra saldırmak için çeşitli iksirleri kullanabiliyoruz. Bu iksirleri zindanlarda toplayacağımız eşyaları kullanarak yaratabilmekteyiz. Yok ettiğimiz düşmanlar, açtığımız sandıklar bize ihtiyaç duyduğumuz malzemeleri sağlayabiliyorlar.

Undergrave basit kontrollere sahip. Eğer retro oyunları seviyorsanız Undergrave'i kaçırmayın.

YORUMLAR