ÜniMenüm

ÜniMenüm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ÜniMenüm uygulaması ile Türkiye'de bulunan yüzlerce üniversitenin yemekhane listelerine hızlıca erişebilrsiniz.

ÜniMenüm, Türkiye’de bulunan 100’den fazla üniversitenin yemekhanelerinin haftalık yemek listesine ulaşabileceğiniz hızlı, basit kullanımlı ve ufak boyutlu bir uygulamadır.

Karmaşık menüler içermeyen uygulama ile istediğiniz devlet ve vakıf üniversitenin yemekhanesinde sunulan leziz yemeklere hızlıca göz atabilirsiniz. Üniversiteler alfabetik sırayla listelenmektedir. Yemek listesini almak istediğiniz üniversiteye ardından “Seç” butonuna dokunduğunuz o üniversitenin yemek listesi anında karşınıza gelmektedir. O gün veya ertesi gün okuduğunuz üniversitenin yemekhanesinde kahvaltıda, öğle ve akşam yemeğinde ne çıkacağını görebilirsiniz. Öğünler arası geçiş yapmak için horoz, güneş ve ay simgelerine dokunuyorsunuz. Uygulama aktif bir internet bağlantısına ihtiyaç duyduğundan yemek listeleri sürekli güncel şekilde karşınıza geliyor.

Yüzlerce üniversitenin yemekhane listesini bir araya toplayan ÜniMenüm uygulamasında menüsünü paylaşmayan üniversitelerin yemek listesini göremiyorsunuz. Bunun haricinde oldukça pratik ve yararlı bir uygulama.

YORUMLAR