Unium 1.1.0 (Android)

Unium

Unium
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Unium Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz keyifli fakat zorlu bir bulmaca oyunu.

Unium Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz keyifli ve bağımlılık yaratan bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Marketlerde bulunan bulmaca oyunlarından sahip olduğu orijinal atmosfer ile sıyrılan Unium'da son derece basit fakat bir o kadar da komplike bir oyun deneyimi sunuluyor.

Unium'da yapmamız gereken görev kolay gibi görünmesine rağmen zaman zaman bir hayli zorlayıcı olabiliyor. Oyuna başladığımız zaman karşımıza içerisinde siyah ve beyaz karelerin yer aldığı bir tablo çıkıyor. Bizim amacımız ise siyah karelerin üzerinden geçmek ve geride hiçbir üzerinden geçilmemiş siyah kare bırakmamak.

Oyunda 100'den fazla bölüm sunuluyor ve bu bölümlerin her biri farklı tasarımlara sahip. Tahmin ettiğiniz gibi tüm bölümler kademeli olarak artan bir zorluk seviyesine sahip. İlk birkaç bölümde oyunun kontrollerine ve genel atmosferine alışma sürecine giriyoruz. Daha sonra karşılaşacağımız bölümler ise bulmaca çözme yeteneklerimizi test etmeye başlıyor.

Açıkçası oyunun her yaştan oyunsever tarafından keyifle oynanacağını düşünüyorum. Eğer Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz sürükleyici bir bulmaca oyunu arayışındaysanız Unium sizi uzun bir süre ekran başına kilitleyecektir.

YORUMLAR