Unpossible 1.1.2 (Android)

Unpossible

Unpossible
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz yarış oyunudur.

Unpossible, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli sonsuz yarış oyunu diyebileceğimiz tarzda bir oyun. Oyunda pek çok bölüm bulunuyor ve her bölüm bir öncekinden daha da zorlaşıyor, ve bir önceki bölümü bitirmeden sonrakini açtıramıyorsunuz.

Bunu yapabilmek için ise her bölümde en az 60 saniye kadar dayanmanız ve yarış boyunca her türlü engellerden kurtulmanız gerekiyor. Yarıştığınız pistte dönmeniz gerekiyor ki bu engelleri atlatabilesiniz. Böylece gidebildiğiniz kadar uzağa gidip en yüksek puanı almaya çalışmalısınız.

Oyunun genel havası ve grafikleri Tron gibi gelecekteki bir mekan ve ortam şeklinde dizayn edilmiş. Oyunda yeteneklerinizi test etmek isterseniz de birden çok oyun modu olduğunu belirtelim.

Bu modları simplicity, futile, ultra, daily simplicity, daily futile ve daily ultra olarak sayabiliriz. Her mod bir öncekinden daha da zor ve öncekini oynayıp sonraki modu açtırmanız gerekiyor. Ayrıca bir de özel modu var.

Eğer siz de futuristik tarzda oyunları seviyorsanız ve Android cihazlarınızda oynamak için yarış oyunu arıyorsanız, bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.