Upong 3 (Android)

Upong

3
Upong
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Upong, hızlı tepkiler vermeniz gereken heyecanlı ve eğlenceli bir Android oyunu.

Upong, sonsuz koşu oyunlarının blok ya da beceri oyunu geçen oyunlara uyarlanması ile karşımıza çıkan hem eğlenceli hem farklı hem de ücretsiz Android oyunu. Başarılı olmak için hızlı refleklere ihtiyaç duyacağınız bir oyun olan Upong, aslında oynanış ve yapısı itibariyle yakından tanıyacağınız türde bir oyun diyebilirim. Sonsuz koşu oyunlarının temasını blok kontrolü ile oynadığımız tetrisvari oyunlara uyarlayan geliştiriciler ortaya gerçekten mükemmel bir oyun çıkarmış diyebilirim. En azından benim gibi koşu oyunlarından sıkılan bir Android kullanıcıysanız ve yeni oyunlar denemeyi seviyorsanız Upong'un hoşunuza gideceğini düşünüyorum.

Oyunda bir çok bölüm bulunuyor ve ilerleyen her bölümde karşınıza daha da zorlu şekiller ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Fakat bu tür oyunlar zorlaştıkça daha da keyifli olmaya başladığından kolay kolay bırakamayacağınızı düşünüyorum.

Oyunda bulunan ekstra güçler sayesnde daha çok puan kazanabiliyorsunuz. Fakat bu güçleri satın alabilmek için oyunu oynayarak paza kazanmanız gerekiyor. Ayrıca paraları kazandıktan sonra özel güçlendirmeler yerine oyunda kullandığınız bloğu geliştirip farklı renk temaları da satın alabilirsiniz.

Yeni ve farklı oyunlar denemeyi seviyorsanız Upong'u Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.