Uppercup Football

Uppercup Football
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    210

  • Üretici

    Motion Twin

Uppercup Football özellikle futbol meraklılarına daha önce yaşamadıkları bir deneyimi yaşatmak için hazırlanmış bir oyun.

Uppercup Football eğlence dozu yüksek bir futbol oyunu. Sanki futbola bakış açımızı değiştirmek için tasarlanmış gibi duruyor ve özellikle futbol aşıklarına bambaşka bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

Oyunda farklı oyun modları, toplar ve saha birimleri bulunuyor. Kurallar aynı, rakip kalenin filelerini havalandırmak! Oyunda farklı efektler kullanılmış. Patlama efektleri, aniden parlayan ışık huzmeleri bunlardan sadece ikisi. Uppoercup Football'da 100 benzersiz bölüm bulunuyor. Bunların ilk 20'si ücretsiz olarak sunulmakta. Buna ek olarak 100 adet futbol takımı arasından dilediğiniz seçip oyuna başlayabilirsiniz.

Uppercup Football, baştada belirtildiği gibi normal futbol oyunlarından biraz daha farklı. Amerikan futbolu topları, elektro toplar ve dahası sizleri bekliyor. Sahalarda ise beklenmedik anda pozisyonu bozan ağaçlar, mayınlar ve keçiler var!

Oldukça farklı bir oyun yapısına sahip olan Uppercup Football tüm futbol meraklıları tarafından mutlaka denenmesi gereken oyunlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR