Upshot

Upshot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Upshot uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan tüm videolarınızı düzenleyebilir ve yayınlayabilirsiniz.

Upshot uygulaması, Android mobil cihaz sahipleri için hazırlanmış bir video çekim ve düzenleme uygulaması olarak yayınlanmış ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Oldukça sade bir arayüzü ve yeterli miktarda diyebileceğim yetenekleri sayesinde uygulamayı kullanırken zorluk çekmeden videolar üzerinde istenen değişiklikleri gerçekleştirmek mümkün oluyor.

Uygulama hem direkt olarak video çekimi gerçekleştirebiliyor, hem de galerinizde yer alan videolar üzerinde düzenlemeler yapmanıza izin veriyor. Dilerseniz tam ekran ve HD kalitede videolar çekerken, dilerseniz de Instagram gibi ağlara uygun kare orantılardaki videolar çekebiliyorsunuz. Dolayısıyla bu anlamda yeterince seçenek sunulduğunu belirtmek gerekiyor.

Videonuzu çektikten sonra onun üzerinde kırpma ve kesme operasyonları yapmak mümkün. Gerekli kesintileri yaptıktan sonra videonuzun üzerine yazı uygulamaları yapabiliyor, arkaplana farklı müzikler ekleyebiliyorsunuz. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra varolan pek çok filtre seçeneğinden faydalanarak videonuzun daha da güzel görünmesini sağlamak mümkün.

Upshot'ın bir diğer dikkat çekici yanı ise kendi sesinizi kaydederek videonuzun arkasına eklemenize izin vermesi. Tüm bu işlemleri tamamlayarak videonuzu hazır hale getirdiğinizde artık tek yapmanız gereken onu galerinize kaydetmek yahut sosyal ağ butonlarını kullanarak profillerinizden paylaşmak.

Eğer videolarınızın düzenlenmesi için kendinize yeni bir kaynak arıyorsanız göz atmadan geçmemeniz gerektiğini söyleyebilirim.

YORUMLAR