UR launcher 3.0.1527.1 (Android)

UR launcher

UR launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UR launcher ile telefonunuzun çok daha canlı ve çok daha kullanışlı olmasını sağlayabilirsiniz

UR launcher eğer Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuzun standart görünümünden sıkıldıysanız ve arayüzünü çok daha kullanışlı bir şekle sokmak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir launcher uygulamasıdır.

Akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir launcher olan UR launcher'da yüzlerce ücretsiz 3 boyutlu tema ve canlı duvar kağıdı kullanıcılara sunulmakta. Kullancılar UR launcher sayesinde istediklerinde bu canlı duvar kağıdı ve tema seçenekleri arasında hızlıca geçiş yapabiliyorlar. UR launcher Android telefonunuzun görünümünü değiştirmenin yanında uygulamalarınızı tercihlerinize ve kullanım alışkanlıklarınıza göre düzenleyebiliyor.

UR launcher ile uygulama içerisinde kategoriler halinde yer alan ücretsiz 3 boyutlu canlı temalara veya duvar kağıtlarına göz atabilirsiniz veya kendi resimlemizi telefonunuza arkaplan yapabilirsiniz. Ayrıca arkaplanlarınıza UR launcher aracılğıyla metinler de ekleyebiliyorsunuz. Hızlı çalışan ve akıcı bir şekilde geçiş yapabilen uygulama arayüzü size kullanışlı bir kenar çubuğu sunuyor. Bu kenar çubuğuna istediğiniz uygulamaları ekleyerek bu uygulamalara hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

UR launcher telefonunuz içerisinde aradığınız kişilere, uygulamalara ve internet aramalarına ulaşmanızı sağlayan bir arama çubuğuna da yer vermekte.

UR Launcher'ın yeni özellikleri şu şekilde:

  • UR booster özelliği sayesinde telefonunuzun belleğini kolayca temizleyebiliyorsunuz ve performansınızı artırabiliyorsunuz
  • Akıllı klasörler özelliği sayesinde uygulamalarınız düzenli bir şekilde saklanmakta
  • Kenar çubuğu sayesinde son kullandığınız ayar ve uygulamalara kolayca erişebiliyorsunuz
  • 25'ten fazla duvar kağıdı ve 3 boyutlu tema uygulamaya eklendi

YORUMLAR