Uyudun mu?

Uyudun mu?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uyudun mu?, gece kuşlarının buluştuğu sohbet ve arkadaşlık uygulaması.

Uyudun mu?, tek kelimeyle takipçilerimize mesaj verdiğimiz sosyal ağ uygulaması Yo!’dan esinlenerek hazırlanmış arkadaşlık uygulaması. Adından da tahmin edeceğiniz üzere bu uygulamada arkadaş bulmak için geceyi beklemeniz gerekiyor. Gece sizin gibi uyku tutmamış kişilerle karşılıklı fotoğraf ve emoji paylaşarak sohbet ediyorsunuz.

Uyudun mu? arkadaşlık uygulamaları arasında kesinlikle en ilginci. Facebook hesabınızla hızlıca üye olarak kullanmaya başlayabildiğiniz uygulamada giriş yaptığınız vakit uykusu kaçmış, uyanık tüm kişiler karşınıza geliyor. Sohbet başlatmak için tek yapmanız gereken Uyudun mu? konuşma balonu göndermek. Mesajınızı Yoo yanıtı alırsanız karşılıklı sohbete başlıyorsunuz. Sohbetten sıkıldığınız vakit Zzz konuşma balonunu gönderip sohbete ara veriyorsunuz.

Geceyi uyanık geçiren kişilerle karşılıklı emoji ve caps göndererek mesajlaşıp yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz uygulamada sizi rahatsız eden kişileri spam olarak işaretleme, engelleme şansına da sahipsiniz. Geç yatan biriyseniz ve yeni arkadaşlıklara merhaba diyebileceğiniz Türkçe uygulama arıyorsanız Uyudun mu?’ya kesinlikle göz atmalısınız.

YORUMLAR