UZMANTV

UZMANTV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UZMANTV Android uygulaması ile alanında uzman kişilerce hazırlanmış 10 farklı kategoride videoya ulaşabilirsiniz.

UZMANTV, hemen her konuda merak ettiğiniz soruların yanıtını bulabileceğiniz tek platform. Teknoloji, otomotiv, moda, iş, spor, ev, sağlıklı yaşam ve daha onlarca kategoride alanında uzman kişilerin en çok sorulan sorulara yanıt verdikleri bu platformu Android akıllı telefon ve tabletinizden de takip edebilirsiniz.

UZMANTV resmi Android uygulaması ile UZMANTV’de yayınlanan çok özel videolara rahatlıkla ulaşabilir ve yüksek kalitede izleyebilirsiniz. Modern ve kullanıcı dostu arayüz ile gelen uygulamada hemen her konuda videoya ulaşabilirsiniz. Birbirinden leziz tatları evlerinde denemek isteyenler için püf noktaları da içeren yemek tarifleri, yeni otomobil alanların dikkat etmesi gereken hususlar, bayanlar için bakım öneriler, ev hanımları için el işleri, teknolojik ürünlerin karşılaştırılması gibi herkese hitap eden içeriği bir arada tutan uygulamada bu videoları hazırlayanların profil bilgileri de yer almaktadır. UZMANTV’ye yeni katılmış, popüler ve beğenilen kişiler hakkında kısa bilgiye ulaşabileceğiniz gibi bu kişilerin hazırladıkları videoları da izleyebilirsiniz.

UZMANTV Android uygulamasında kategori bölümü de yer almaktadır. 10 farklı kategoride hazırlanmış videoların yanı sıra en çok izlenen ve en çok beğenilen videolar da kategori bölümünde toplanmış. Tabii ki özel bir video arıyorsanız uygulamanın arama bölümünü kullanmanız gerekiyor.

YORUMLAR