V 0.9.0 (Android)

V

V
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

V, tamamen ücretsiz olarak sunulan bir Android canlı yayın izleme uygulaması olarak öne çıkıyor.

V, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir canlı yayın izleme uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde sevdiğimiz ünlülerin canlı yayınlarını mobil cihazlarımız üzerinden izleme şansı yakalıyoruz.

Son zamanlarda popüler hale gelen canlı yayın yapma ve izleme uygulamalarının son oyuncularından olan V, Twitter tarafından çıkartılan Periscope'tan epey farklı bir çalışma mantığına sahip. Bu uygulama ile bizzat kendimiz canlı yayın yapmak yerine ünlülerin yaptıkları canlı yayınları izliyoruz.

Uygulama üzerinde canlı yayın yapan kullanıcılar listeleniyor ve biz de ilgimizi çekeni seçerek yapılan canlı yayını izliyoruz. Elbette izlediğimiz canlı yayınlara istersek beğeni ve yorum bırakabiliyoruz. V'de yapılan canlı yayınlar farklı kategoriler altında toplanıyor. En popülerler veya o antik olanlar gibi kategoriler altında yer alan isimlere göz atıp canlı yayınlarını izlemeye başlayabiliyoruz.

İlginç bir kullanım deneyimi yaşatmayı başaran V zamanla çok daha popüler hale gelecektir. Siz de sevdiğiniz ünlü isimlerin o an ne yaptıklarını izlemek istiyorsanız V'ye mutlaka göz atın.

YORUMLAR