Valiant Hearts: The Great War

Valiant Hearts: The Great War
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Valiant Hearts: The Great War çizgi roman havasında başarılı bir mobil oyundur

Valiant Hearts: The Great War oldukça derin ve anlamlı bir hikayeye sahip olan ve sürükleyici bir oynanış sunan bir mobil macera oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir savaş oyunu olan Valiant Hearts: The Great War, alışılagelmiş savaş oyunlarından oldukça farklı bir çizgiye sahip. Oyunda silahlarımızı kuşanarak düşmanların arasına dalmanın yerine adım adım ilerleyerek hikaye zincirlerini açığa çıkarmaya ve karşımıza çıkan küçük bulmacaları çözmeye çalışıyoruz. Oyunda farklı kahramanları aynı anda yönetmekteyiz. Temel amacımız ise bu kahramanların hayatta kalmasını sağlamak. Bu iş için düşman sınırlarına gizlice sızmalı ve bulmacaları çözmeliyiz.

1. Dünya Savaşı'nı konu alan Valiant Hearts: The Great War bize savaşın getirdiği yıkımı dramatik bir şekilde anlatabiliyor. Farklı bölümler halinde hazırlanmış olan Valiant Hearts: The Great War'da Fransa sınırları içerisinde yaşayan bir Alman ailenin hikayesini takip ediyoruz. Aile reisi savaş nedeniyle Alman ordusuna katılmak zorunda kalıyor. Biz de bu noktadan sonra hikayeye dahil oluyoruz.

Valiant Hearts: The Great War kendine has bir atmosfere sahip olan bir oyun. Oyun bu atmosferi özel çizimleri ve animasyonlarıyla yaratmakta. Eğer hikaye odaklı macera oyunlarını seviyorsanız Valiant Hearts: The Great War hoşunuza gidebilir.