Veooz 1.14 (Android)

Veooz

Veooz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Veooz, Android cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir haber takip uygulaması.

Veooz, gündemi yakından takip etmek isteyen kullanıcıların ücretsiz olarak indirebilecekleri bir Android haber uygulaması olarak dikkat çekiyor.

Şık bir arayüze sahip olan Veooz'un en önemli özelliği, içerikleri kullanıcıların ilgi alanlarına göre derlemesi ve öne çıkarması. Uygulamayı kullandıkça ilgi alanlarımız göz önünde bulundurularak yeni içerikler derleniyor ve bu sayede ilgimizi çekmeyen içeriklerle vaktimiz çalınmıyor. Veooz bu işlemi gerçekleştirebilmek için özel bir algoritmadan faydalanıyor. İlk başlarda pek bir randıman alamamış olsak da kullandıkça içerikler tamamen beğenilerimize göre seçiliyor.

Uygulamada'da 40'tan fazla ülkede tam 2000 şehir destekleniyor. Bu şehirlerden istediklerinizi derleyerek o şehirde meydana gelen yerel gelişmeleri ve dünya çapındaki küresel haberleri Veooz üzerinden takip edebilirsiniz.

Uygulamada yer alan kategoriler arasında eğlence, spor, iş, teknoloji ve flaş gelişmeler yer alıyor. Bu kategoriler istediğimiz habere kolayca erişim sağlayabilmemizi sağlıyor ve daha düzenli bir kullanım deneyimi sunulmuş oluyor.

YORUMLAR