Veplus 1.3.2 (Android)

Veplus

Veplus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Veplus uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan sağlığınıza dair pek çok ölçümü gerçekleştirebiliyorsunuz.

Veplus uygulaması, Android akıllı telefon sahiplerinin günlük hayatta ne kadar sağlıklı bir şekilde yaşadıklarını takip edebilmelerini ve kendilerini düzeltebilmelerini sağlayan ücretsiz bir spor ve sağlık uygulaması olarak karşımıza çıktı. Oldukça basit, bol işlevli ve hızlı çalışan bir yapıya sahip olan uygulama sayesinde en fit durumda kalmak için neler yapmanız gerektiğini kolayca keşfedebiliyorsunuz.

Uygulamanın temel fonksiyonu size sporunuz, uykunuz, ilaçlarınız ve kilonuz üzerinde bir kontrol imkanı sunması. Her ne kadar bunların hepsini ayrı ayrı ölçebilen ve sizi bilgilendirebilen pek çok uygulama olsa da, hepsine birden göz atmak için Veplus'ın fonksiyonlarından faydalanmak çok daha mantıklı görünüyor.

Uygulama, mobil cihazınızdaki veya akıllı saatinizdeki sensörleri kullanarak kalp atışınızı, gün içerisinde attığınız adımların adedini, yürüme ve koşma mesafelerinizi ölçebiliyor, bunun yanında tahmini olarak kaç kalori harcadığınızı yahut aldığınızı da tespit edebiliyor.

Tüm gerçekleştirilen tespit ve ölçümlerin sonuçları devamlı olarak saklanıyorlar ve bu saklanan bilgileri kullanarak günlük, haftalık, aylık raporlar almak ve incelemek mümkün hale geliyor. Özellikle uzun vadedeki gidişatını ölçümlemek isteyenler için Veplus'ın bu özelliğinin yeterli olacağını düşünüyorum.

Uyku süreleriniz, güneş altında durduğunuz zamana göre UV'ye maruz kalma miktarınız, ilaç kullanıyorsanız ilaç alma saatlerinizi hatırlatma gibi pek çok ek özellik de Veplus'ın karşımıza çıkan avantajları arasında. Ancak uygulamanın bazı işlevleri için GPS ve internet bağlantısına ihtiyaç duyacağınızı da unutmayın.