viaProtect

viaProtect
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

viaProtect, Android cihazlarınız üzerinde bulunan uygulamalar nedeniyle gerçekleşebilecek olan sızıntıların önüne geçen bir güvenlik uygulamasıdır.

viaProtect, Android kullanıcılarının akıllı telefonları veya tabletleri üzerinde kullandıkları uygulamalardan kaynaklı olarak ortaya çıkabilecek olan veri sızıntılarına karşı onları koruyan gelişmiş bir güvenlik uygulamasıdır.

Android cihazlarınız üzerine yüklemiş olduğunuz güvensiz ve sızdırılan uygulamalar, cihazınız üzerinde yer alan kişisel verilerinizin farklı kişilerin eline geçmesine neden olabilir. Bu tür uygulamalar tüm kişisel bilgilerinizi herhangi bir şifreleme yöntemi kullanmadan yurtdışı sunucularına veya doğrudan farklı kişilerin ellerine gönderebilir.

Tüm bunların sonunda kimlik hırsızlığı, finansal hırsızlık veya gizliliğinizin deşifre edilmesi gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tarz sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız, cihazınız üzerinde kullandığınız uygulamalara dikkat etmeli veya bunu sizin yerinize yapacak olan viaProtect gibi bir uygulamadan yardım almalısınız.

viaProtect, uygulamalar üzerinde yer alabilecek olan bu tür açıkları incelemek için tüm piyasada kendini kanıtlamış olan birinci sınıf teknolojiler kullanmakta ve sizlerin güvende kalmanızı sağlamaktadır.

Şüpheli olayları veya davranışları tespit ederek bunları istatistiksel olarak yorumlayan ve kullanıcılara sunan uygulama, olası riskleri önceden belirler.

Gerçek zamanlı olarak sizi ve mobil cihazlarınız üzerinde yer alan kişisel verilerinizi olası tehditlerden koruyan viaProtect, kişisel güvenliğine ve gizliliğine önem veren tüm kullanıcıların denemesi gereken uygulamalardan bir tanesi.

YORUMLAR