Vidcutter

Vidcutter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    553

  • Üretici

    XCS Technologies

Vidcutter kullanışlı bir video düzenleme uygulamasıdır

Vidcutter bize Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerimizdeki videolar için pratik bir video kesme aracı sunan ve videolardan ses alma işlemini gerçekleştirmemize olanak sağlayan bir video düzenleme uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir Android uygulaması olan Vidcutter ile Android cihazımızda kayıtlı olan videoları saniyeler içerisinde düzenleyebiliyoruz. Seyrettiğimiz videolarda bazen istenmeyen bölümlere rastlayabiliyoruz ve bu bölümleri videodan çıkarmak isteyebiliyoruz. Bunun yanında uzun olan videolar dosya boyutu nedeniyle depolama sıkıntılarına neden olabiliyor. Bu gibi durumlarda Vidcutter kullanarak bu videoları parçalara ayırabilir ve istenmeyen bölümleri videolardan çıkarabiliriz.

Vidcutter ile videoları kesme işi için tek yapmamız gereken kesmek başlangıç ve bitiş sürelerini belirlemek. Uygulama video kesme özelliğinin yanısıra videolardan ses alma özelliğine de sahip. Eğer konser videolarındaki veya müzik kliplerindeki müzikleri farklı ses dosyaları olarak kaydetmek isterseniz Vidcutter kullanabilirsiniz. Bu sayede Android cihazınızın pil ömrünü video görüntülemeye harcamadan sadece müzik dinleyebilirsiniz.

Vidcutter pratik bir kullanım sunan başarılı bir yazılım.

YORUMLAR