Villagers & Heroes 3.21.5 (Android)

Villagers & Heroes

Villagers & Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Villagers & Heroes, Android işletim sistemi kullanan mobil cihazlar için geliştirilen bir tür MMORPG oyunudur.

Villagers & Heroes, Android telefon tebletler üzerinde oynanan bir MMORPG oyunudur.

Android'in en iyi MMORPG yani devasa çok oyunculu rol yapma oyunu olarak adlandırılan Villagers & Heroes, aynı zamanda mobil platformlardaki en büyük haritalardan bir tanesine de sahip. Oyun temelde daha önce oynadığınız diğer MMORPG oyunlarına benziyor. Önce kendinize bir karakter yaratıyorsunuz sonra da o karakterle birlikte onlarca görevden bir tanesine atılıyorsunuz. Oldukça başarılı bir hikaye örgüsüyle hazırlanan görevler, sizi hem içine çekiyor hem de oyunda tutmasını başarıyor.

Oyunun en eğlenceli yanlarından bir tanesi boss savaşları. Haritanın belirli bölgelerinde çıkan bu boss'lar, yenildiklerinde önemli eşyalar bırakıyorlar. Oldukça nadir eşyaların çıkma olasılığı oldukça yüksek olan bu boss savaşları, tek başınıza halledebileceğinizden çok daha zorlar. Bu yüzden birkaç arkadaşınızla birlikte doğru boss'a gitmeli ve onu devirip, ödülleri almalısınız.

Villagers & Heroes'da dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise vraft yani bir şeyler yapma özelliği. Çevrede balık tutup, ağaç keserek elde ettiğiniz malzemeler, çeşitli araç gereçlerin yada silahların yapımında kullanabiliyorsunuz. Yapacağınız silahlarla birlikte kendi kıyafetlerinizi de üretmeniz mümkün. Böylece diğer kimselerde olmaya kıyafetlerle haritanın altını üstüne getirebilirsiniz.

Herkesin yıllardır mobil platformlarda oynamak için beklediği oyunlardan bir tanesi olan Villagers & Heroes, MMORPG türünü sevenler tarafından kesinlikle denenmesi gereken oyunların en başında geliyor. 

YORUMLAR