Vodio

Vodio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vodio, yeni videolar keşfedebileceğiniz ve kendi videolarınızı paylaşabileceğiniz başarılı bir Android uygulamasıdır.a

Vodio, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz başarılı bir video paylaşma ve video keşfetme uygulamasıdır. En yeni ve viral olan videoları doğrudan görüntüleyebileceğiniz bu başarılı uygulama sayesinde, gerçekten çok eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Farklı kaynaklar üzerinden videolar izlemenize ve keşfetmenize olanak sağlayan uygulama içerisinde bilim, teknoloji, spor, müzik, haber, eğlence, komedi ve daha birçok kategori yer almaktadır. Bu sayede izlemek istediğiniz kategoriye ait olan tüm videoları kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Uygulamanın güzel özelliklerinden bir tanesi de sizin izleme alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurarak öğrenmesi ve izlemek isteyebileceğinizi düşündüğü videoları sizin için listelemesidir.

Tüm bunların dışında hoşunuza giden ilginç videoları tüm sevdiklerinizle Twitter, Facebook veya e-posta yoluyla doğrudan paylaşabilirsiniz.

En komik ve en ilginç videoları keşfedebileceğiniz bu sosyal video ağında yerinizi almak için Vodio uygulamasını hemen telefonunuza yükleyebilirsiniz.