VOEZ 1.0.6 (Android)

VOEZ

VOEZ
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VOEZ, belirli bir ritim ile birlikte düşen notalara dokunarak müzik yapabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Müzik ruhun gıdasıdır diyenler için geliştirilmiş olan VOEZ uygulaması oldukça hoşunuza gidecek. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz VOEZ ile birlikte notalarla oldukça fazla aşina olacaksınız.

Birbirinden farklı şarkıları ve oldukça güzel ses efektleriyle birlikte sizi bağımlısı yapacak VOEZ, notaları takip ederek müzik yapmayı amaçlayan bir uygulama. Uygulamada bulunan müzikler biraz ülkemize uzak olsa da oynadıkça alışıyor ve çaldığınız şarkıları siz de söylemeye başlıyorsunuz.

VOEZ oyununu ilk indirdiğinizde sizi bir hikaye karşılıyor. Bu hikaye uygulamanın amacını bilgilendirmek için yazılmış. Çizgi roman tarzında hazırlanan hikayeyi dinledikten sonra müzik maceranız başlıyor. VOEZ oyunu öncelikle sizi bir öğretici ile sınıyor. Bu öğretici sayesinde farklı notaları nasıl karşılamanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Öğreticiyi başarılı olarak tamamladıktan sonra ise maceranız başlıyor. Birbirinden güzel görüntüleri ve sesleri ile birlikte yukarıdan düşen noktalara olması gerektiği gibi dokunmanız lazım. Her noktanın farklı bir özelliği bulunuyor ve bu yüzden VOEZ uygulamasını kullanırken oldukça dikkatli olmalısınız.

Müzik uygulaması arayanlar için ilaç gibi gelecek VOEZ uygulamasını hemen şimdi indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR