Volkswagenim 1.0 (Android)

Volkswagenim

1.0
Volkswagenim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Volkswagenim, Android cihazlarınız üzerinde ihtiyaç duyduğunuz servislere kısa yoldan ulaşmanıza yardımcı olabilecek bir uygulamadır.

Volkswagenim, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar için geliştirilmiş bir yardımcı uygulamadır.Uygulama ile Volkswagen araçlarınızın tüm bilgilerine erişebilir ve hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Uygulama ile Volkswagen hizmetlerine kısa yoldan hızlıca ulaşabilirsiniz. Tüm araç sahiplerini yakından ilgilendiren uygulama ile pek çok işinizi kısa yoldan halledebilirsiniz. Volkswagen sahiplerinin ihtiyacı olan tüm servisleri bünyesinde barındıran uygulama, araç sahiplerinin hayatını kolaylaştırıyor. Uygulama sayesinde Volkswagen servislerinden online randevu alabilir, servisteki aracınızın durumunu öğrenebilir, bakım zamanlarını takip edebilir ve aracınıza uygun aksesuarleri inceleyebilirsiniz. Yolda kaldığınız zamanlarda da uygulamayı kullanarak yakın servisler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca uygulama ile Volkswagen dünyasından haberler edinebilir ve son teknoloji ürünlerini anında görebilirsiniz. Süpriz ödüller, heyecanlı yarışmalar ve davetiyeler gibi etkinlikleri de uygulama sayesinde takip edebilirsiniz. 

Volkswagenim uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR