VoxyPAD

VoxyPAD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VoxyPAD, Android cihazlarınızı kullanarak arkadaşlarınız ile birlikte gerçek zamanlı olarak bağlanmanızı ve neredeyse istediğiniz pek çok şeyi yapmanızı sağlayan bir Android uygulamasıdır.

VoxyPAD, gerçek zamanlı olarak diğer Android cihazlara bağlanarak iş birliği yapabilmenizi sağlayan bir Android aracıdır. Uygulama sayesinde arkadaşlarınız ile bağlanarak aynı zamanda dosyalar üzerinde çalışabilir yada arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü oldukça sade ve kullanışlı. Bu tür bir uygulama için hazırlanabilecek en sade arayüz diyebilirim. Uygulama ücretsiz olarak sunuldu ve kullanmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

Diğer cihazlara bağlanma dışında rahat bir iletişim aracı olarak kullanabileceğiniz uygulama sayesinde ister yazılı isterseniz sesli mesajlaşabilirsiniz. Okul ve iş arkadaşlarınız ile mesajlaşmak yada ortak çalışmak için kullanabileceğiniz uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

Özellikler:

  • Gerçek zamanlı iletişim (yazılı ve sesli)
  • İnternet siteleri ve bulut depolama servisleri üzerinde gerçek zamanlı navigasyon
  • El yazısı ile mesajlaşabilme
  • Dökümanlar üzerinde birlikte çalışma

Düzenli olarak projeler hazırlıyor ve bu işi farklı kişiler ile gerçekleştiriyorsanız, proje hazırlama süreçlerinizi kolaylaştırmak adına VoxyPAD'e bir göz atmalısınız.

YORUMLAR