Vpnster

Vpnster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vpnster, Android telefon ve tablet sahiplerinin özgürce internete bağlanmasını ve aynı zamanda güvenliklerini sağlayan yararlı bir VPN uygulaması.

Vpnster, hem ücretsiz hem de ücretli olarak kullanabileceğiniz pratik ve kullanımı kolay bir Android VPN uygulaması. İnternet üzerindeki yasaklı sitelere kolayca girebilmek, engel tanımamak ve kim olduğunuzu internet üzerinde saklamak için kullanabileceğiniz başarılı VPN uygulamalarından bir tanesi olan Vpnster'i hemen indirerek deneyebilirsiniz.

Uygulama size günlük olarak ücretsiz kullanabileceğiniz süre vererek, bu süre boyunca ücret ödemeden VPN'den yararlanmanızı sağlıyor. Fakat bu süre biterse yeniden ücretsiz kullanabilmeniz için bir sonraki günü beklemeniz gerekiyor. Eğer bu limitlere takılmak istemiyorsanız Premium üyelik alıp limitsiz kullanabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz olarak akullanırken yapacağınız sosyal medya paylaşımları ile ekstra ücretsiz süre kazanabiliyorsunuz.

Android cihazınız üzerinde gerçekleşen tüm internet trafiğini şifreleyen Vpnster, böylece kişisel güvenliğinizi sağlıyor. Şifreleme dışında takip edilme ihtimalinizi de ortadan kaldıran uygulama, tüm yasaklı ve engellere internet sitelerine de girebilme imkanı sunuyor.

Son bir yıl içerisinde oldukça popüler olan VPN uygulamalarını kullanmak istiyorsanız fakat hangi programı seçeceğinizi bilmiyorsanız, Vpnster başlangıç olarak iyi bir seçim olacak. Kendi IP bilgilerinizi saklayarak internette özgürce takılmanın keyfini bu uygulama ile yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR