Vridge 0.8.4 (Android)

Vridge

Vridge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VRidge mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir samal gerçeklik emülatörüdür

VRidge kullanıcılara mobil cihazları üzerinde yüksek grafik kalitesine sahip sanal gerçeklik oyunlarını oynayabilme imkanı tanıyan bir uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir sanal gerçeklik uygulaması olan VRidge temel olarak Oculus Rift ve HTC Vive gibi sanal gerçeklik sistemlerindeki hareket algılama yöntemlerini Google Cardboard gibi makul fiyatlı sanal gerçeklik sisteminizle uyumlu hale getiren bir emülatör. VRidge sadece hareket sensörlerini emüle etmekle kalmıyor, bunun yanında bilgisayarınızın donanım gücünden mobil sanal gerçeklik sisteminizle oyun oynarken de faydalanmanıza imkan tanıyor.

VRidge bilgisayarınızda çalışan ve Oculus Rift veya HTC Vive için tasarlanmış bir sanal gerçeklik oyunundaki görüntüyü WiFi ağınız üzerinden mobil cihazınıza aktarıyor. Bu sayede Google Cardboard aracılığıyla normalde akıllı telefonunuzda çalışması mümkün olmayan bir oyunu mobil cihazınızda oynayabiliyorsunuz. Yüksek kaliteli grafiklere sahip olan sanal gerçeklik oyununuzu VRidge ile akıllı telefonunuzun işlemcisini yormadan çalıştırabiliyorsunuz.

VRidge'den faydalanabilmek için sanal gerçeklik istasyonu olarak kullanacağınız bilgisayarınıza RiftCat masaüstü istemcisini de yüklemeniz ve bilgisayarınızı ve mobil cihazınızı eşleştirmeniz gerekiyor:

YORUMLAR