Vurb

Vurb
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vurb uygulamasını kullanarak çevrenizdeki tüm etkinlikleri keşfedebiliyor, dostlarınızla organize olabiliyorsunuz.

Vurb uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarını kullanarak günlük hayatlarına dair neredeyse her şeyi organize edebilmeleri için hazırlanmış bir planlama uygulaması diyebilirim. Ancak hem iletişim hem de sosyal ağ işlevlerine de sahip olması sayesinde günlük hayatınızdaki her şeye dair Vurb içerisinden bilgi almanız mümkün diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça kolay kullanılır bir arayüze sahip olan uygulama, sık sık sosyalleşmeyi sevenlerin de hoşuna gidecektir.

Uygulamanın içerisinde hayatınızı kolaylaştıracak pek çok sekme yer alıyor. Bu sekmeleri kısaca listelemek gerekirse;

  • Mekanlar
  • Filmler
  • TV
  • Müzik
  • Videolar
  • Keşifler
  • Sohbet

Bu bahsettiğimiz sekmeleri kullanarak çevrenizdeki mekanları keşfedebiliyor, filmleri görebiliyor, TV programlarına göz atabiliyor, yeni çıkan şarkı ve videoları izleyebiliyor, hatta arkadaşlarınızla sohbet bile edebiliyorsunuz. Tabii ki bu işleri arkadaşlarınızla ortak bir şekilde yapabilmek için onlarda da Vurb'un yüklü olması gerektiğini unutmayın.

Dilerseniz uygulamanın sunduğu bu işlevlerde karşınıza çıkan bilgileri kullanarak tüm gününüzde ne yapacağınızı koordine edebiliyor, Uber ile taksi çağırabiliyor, listeler ve planları uygulayabiliyorsunuz. Fakat uygulamanın tüm işlevlerinin henüz ülkemizde aktif olmadığını ve yurtdışındaki kullanıcılar için daha fazla opsiyonun sunulduğunu belirtmek gerekiyor.

Eğer yeni bir keşif uygulaması arıyor, pek çok farklı sosyal ağı tek bir noktada görmek istiyorsanız denemeden geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR