VyprVPN 2.9.0 (Android)

VyprVPN

VyprVPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VyprVPN uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdaki online gizliliğinizi koruyun ve engelli sitelere giriş yapın.

VyprVPN uygulaması, adından da anlayabileceğiniz gibi Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış bir VPN uygulaması olarak karşımıza çıktı. İnternet üzerindeki kişisel gizliliğine ve verilerine önem veren kullanıcılara ek olarak engelli internet sitelerine de sınırsız bir şekilde girmek isteyenlerin kullanabilecekleri VyprVPN, hem ücretsiz olması hem de gelişmiş pek çok seçenekle bu tür çözümler arayanların tercihleri arasındaki yerini almayı başaracaktır.

Uygulamayı kullanarak VPN servisinin kullanımını aktif hale getirdiğinizde, aylık olarak 500 megabaytlık bir kullanım hakkınız oluyor. Pek çok kullanıcı için bu miktarın yeterli olması sebebiyle aşacağınızı pek sanmıyoruz ve aşmanız halinde de bir üyelik satın alarak gezintilerinize devam edebiliyorsunuz.

Şifrelenmiş bir DNS hizmeti de sunan uygulama, böylece internet üzerinden gerçekleşen veri transferlerindeki içeriklerin dışarıdaki kişiler tarafından keşfini imkansız hale getiriyor ve kullanıcıların şahsi verilerinin başka ellere geçmesi engelleniyor. Dünyanın her yanında sunuculara sahip olan VyprVPN, böylece bağlantılar esnasında sorunsuz ve hızlı bir internet deneyimi sunabiliyor.

Dilerseniz ülkelere göre sınırlandırılmış web servislerine giriş yapabilmeniz için ülke değiştirme seçeneklerine de sahip olan VyprVPN, pek çok diğer VPN servisinin aksine internet hızı üzerinde negatif bir etkiye de sahip değil. Tabii ki şifrelenmiş VPN hizmetinin kafeler gibi ortak WiFi ağlarının kullanıldığı yerlerde de sizi gizlediğini unutmamak gerekiyor.

Yeni bir VPN ve DNS uygulaması arayanların kesinlikle göz atmadan geçmemeleri gereken uygulamalardan birisi olduğunu düşünüyorum.