Wanelo 5.4.1 (Android)

Wanelo

Wanelo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alışveriş ve giyim zevkini sosyal bir deneyime dönüştüren Wanelo tamamen ücretsiz.

İnternet üzerinden alışveriş yapmatı sevenlere hazırlanmış olan Wanelo, birçok uygulamadan farklı bir yapıya sahip, ve bu fark kullandıkça hoşunuza gidecek olan özelliklerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Bunun başlıca sebeplerinden bir tanesi, alışveriş için size tek bir kaynağın sunulmaması. Açık kaynaklı bir himzet olan Wanelo ile paylaşım yapmak isteyen herkes uygulamaya yeni bir içerik ekleyebiliyor. Bir başka güzel özellik ise uygulamanın beğenilerinizi öğrenip size göre tavsiye listeleri sunabiliyor olması.

Wanelo isimli bu uygulama sadece alışveriş için kullanmanızı zorunlu kılan bir uygulama değil. Stilistik bir giyim konusunda trendleri takip etmek istiyorsanız beğenilerinize göre özelleştirilmiş son kreasyonları buradan takip etmeniz mümkün. Kim bilir, belki benzer bir ürünü yakınlarda bulunan bir mağazada çok daha ucuza bulabileceksiniz?! Dolayısıyla fikir edinmek için de Wanelo oldukça işe yarar seçenekleri avucunuzun içine getiriyor.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış olan Wanelo isimli bu alışveriş ve moda uygulaması tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Elbette alışveriş yapmak isteyenler satın alacakları ürünün fiyatlarıyla birlikte yurtdışı kargo bedellerini de hesaba katmak durumundalar.