War Boxes 1.0.4 (Android)

War Boxes

War Boxes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

War Boxes, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

War Boxes, renkli grafikleri ve heyecan dolu sahneleriyle karşımıza çıkan harika bir savaş oyunudur. Gelişmiş kontrol sistemlerine ve eğlenceli kurguya sahip olan oyunda düşmanlarınızın üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz.

Renkli görselleri ve sürükleyici atmosferiyle ön plana çıkan War Boxes, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz efsane bir oyundur. Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz oyunda tankları kontrol ediyor ve kendi bölgenizi savunuyorsunuz. Piksel tarz grafiklere sahip olan oyunda farklı tankları kontrol edebiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla mücadele edebileceğiniz oyunda güçlü olmalısınız. Dikkatli de olmanız gereken oyunda sağdan ve soldan gelecek tehditlere karşı uyanık olmanız gerekiyor. Zorlu görevlerin üstesinden gelip puanlar kazanabileceğiniz War Boxes'ı mutlaka denemelisiniz. Eğer savaş ve aksiyon oyunu seviyorsanız bu oyun tam size göre diyebilirim.

War Boxes oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR