War Planet Online: Global Conquest 1.0.9b (Android)

War Planet Online: Global Conquest

War Planet Online: Global Conquest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

War Planet Online: Global Conquest (Dünya Hakimiyeti), Gameloft'un Android cihazlarda ücretsiz oynanabilir MMO savaş oyunu.

War Planet Online: Global Conquest (Dünya Hakimiyeti), Gameloft’un Android platformuna ücretsiz çıkardığı strateji oyunları arasında. 2035 yılında geçen MMO savaş oyununda dünyanın dört bir köşesinden online çatışmaya katılıyoruz. Dünyanın hakimi olmak tek gayemiz.

Gameloft’un tüm oyunları gibi Türkçe dil desteğiyle geliyor War Planet Online. Oyunun başlangıcında ne için savaştığımızı, rolümüzü öğreniyoruz. Hemen ardından gelecek temalı filmlerden aşina olduğumuz bir sahneyle karşılaşıyoruz. Teknolojinin oldukça geliştiği bir dünyaya giriş yapıyoruz. Tamamen yabancısı olduğumuz bu yerde bir üs kurup yüzlerce hatta binlerce kişiye karşı nasıl mücadele edeceğimizi kafamızdan geçirirken, sadece ismini bildiğimiz bir bayandan “Üssüne hoş geldin, General” mesajı alıyoruz. Hannay Reyes adındaki bu karakter dünyayı tanımamıza yardımcı oluyor. Üssümüzü nasıl geliştireceğimiz, üniteleri nasıl kontrol edeceğimiz, nasıl savaşacağımız dahil tüm soruların yanıtını alıyoruz. Oyun Türkçe olduğundan öğretici kısmını kolay geçeceğinizi düşünüyorum.

Generallerin dünyayı ele geçirme mücadelesi MMO savaş oyununda savaş tankları, yüksek hasarlı bombardıman uçakları, seyyar topçular dahil modern savaş makinelerinden esinlenerek tasarlanmış etkileyici birçok birim yer alıyor. Dünya haritasını da etkileyici bulduğumu belirtmem gerek. Bu arada savaşı tek başımıza sürdürebildiğimiz gibi klan kurup güçlerimizi birleştirme şansına da sahibiz.

YORUMLAR