Watme 1.81 (Android)

Watme

Watme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Watme, yakın çevrenizdeki akıllı kişilerle tanışarak sohbet etme fırsatı bulacağını ücretsiz ve eğlenceli bir Android uygulaması.

Watme, Türk geliştiriciler tarafından geliştirilen ve farklı insanlarla tanışıp sohbet etme şansı elde edeceğiniz ücretsiz bir Android uygulaması. Sosyalleşmek için kullanabileceğiniz uygulamalardan birtanesi olan Watme, hem yakın çevrenizdeki kişiler hem de Dünyanın dört bir yanındaki kişiler ile tanışarak muhabbet etmenizi sağlıyor.

Uygulama sohbet için size kişileri buluyor fakat sohbeti Facebook, Whatsapp, Snapchat, Kik, Line ya da Skype üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Watme'nin en güzel yanı ise sohbet etmek istediğiniz kişilerin seçtiğiniz konudaki soruları yanıtlayarak size gelebiliyor olması. Yani karşınızdaki kişi ya zeki olmalı ya da sizinle aynı zevklere sahip biri olmalı. Böylece tanıştığınızda anlaşma ihtimaliniz daha da yükseliyor. Sizin için sohbet etmek isteyeceğiniz kişileri otomatik olarak filtreleyen Watme ile hem daha çok anlaşabileceğiniz kişiler ile sohbet etme fırsatı yakalıyor hem de eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz.

Sosyalleşme ve yeni arkadaşlıklar kurmak adına kullanabileceğiniz başarılı uygulamalar arasında yer alan Watme'yi Android telefon ve tabletlerinize hemen indirerek denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR