WaZapp

WaZapp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WaZapp uygulaması ile Android mobil cihazlarınızdan arkadaşlarınıza ücretsiz olarak sesli mesajlar gönderebilirsiniz.

Akıllı telefon ve tabletlerimizde kullandığımız mesajlaşma uygulamaları genellikle yazılı ya da video mesajlar göndermek üzere hazırlandıklarından dolayı sesli mesaj gönderimlerinde yeterince olanak sunmadıkları bir gerçek. Dolayısıyla kullanıcıların bu yönde bir ihtiyacı mevcut ve WaZapp uygulaması tam da bu ihtiyaca yönelik olarak hazırlanmış uygulamalardan birisi olarak hazırlanmış.

Telefon çağrılarınıza hemen cevap verme şansına sahip olmayan arkadaşlarınıza WaZapp'ı kullanarak sesli mesajlar gönderebiliyor ve bunları daha sonra dinlemelerini sağlayabiliyorsunuz. Tabii ki onlar da geri dönüş olarak kendi sesli mesajlarını sizlere iletebiliyorlar.

Ancak uygulamada sesli mesajlar göndermenin yanında resimler ve yazılı mesajlar da göndermek mümkün olduğu için kullanırken diğer mesajlaşma uygulamalarına göre pek bir eksiklik çekmeniz mümkün değil. Uygulamanın iyi tasarlanmış arayüzü Android ile oldukça uyumlu çalışıyor ve bu sayede performans sorunlarıyla karşılaşmak da mümkün değil. Ücretsiz sunulması sayesinde tüm dostlarınız uygulamayı sorunsuzca mobil cihazlarına yükleyebilirler.

Telefonunuzda kayıtlı olan iletişim numaraları sayesinde uygulama yüklenir yüklenmez tüm arkadaşlarınız da içerisinde yer alacaklardır. Ayrıca Twitter'dan takip ettiğiniz ve sizi takip eden kullanıcılarla sesli mesajlaşmak için tek yapmanız gereken de uygulamaya Twitter hesabınızı bağlamak.

Alternatif ve yeni bir sesli mesaj uygulaması arıyorsanız deneyebilecekleriniz arasında yer aldığını söyleyebilirim.

YORUMLAR