Wear Mini Launcher

Wear Mini Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wear Mini Launcher, Android Wear için geliştirilen ilk ana ekran uygulamasıdır.

Wear Mini Launcher, Google’ın giyilebilir teknolojiler için geliştirdiği Android Wear işletim sistemine sahip akıllı saatler için geliştirilen ilk launcher uygulamasıdır.

Google Play üzerinde açılan Android Wear kategorisiyle birlikte yeni uygulamalar yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Bunlardan biri de, Wear için geliştirilen ilk launcher uygulaması özelliği taşıyan Wear Mini Launcher. Android Wear işletim sisteminin arayüzünü beğenmeyenler için geliştirilen uygulama, klasik Android arayüzünü akıllı saatlere getiriyor.

Uygulamayı yükledikten sonra, akıllı saatinizde yer alan tüm uygulamaların tamamını bir ekranda görebiliyorsunuz. Eğer, akıllı saatin orijinal arayüzünü kullanışlı bulmuyorsanız, telefonunuzda veya tabletinizde yaşadığınız arayüz deneyimini saatinize taşıyabilirsiniz.

Android Wear için geliştirilen Wear Mini Launcher uygulamasını kullanabilmek için, akıllı telefondaki ana uygulamayı çalıştırmanız gerekiyor. Eşleştirme tamamlandıktan sonra kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Uygulama ilk aşamasında olduğu için pek çok hata mevcut durumda, ancak zamanla bu hatalar da düzeltilecektir.

YORUMLAR