WedPics 2.9.9 (Android)

WedPics

WedPics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WedPics, düğünlerde düğün sahibi ve davetlilerin çektikleri tüm fotoğrafları tek bir albüm üzerinde paylaşabilmesini sağlayan yararlı ve eğlenceli bir Android uygulaması.

WedPics, düğün sahiplerinin hem kendi fotoğraflarını hem de bu fotoğrafların yanında davetlilerinin çektiği tüm fotoğrafları alabileceği bir fotoğraf paylaşım uygulaması. Android ve iOS versiyonları bulunan uygulama kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor.

Düğününüze ya da tanıdıklarınızın düğünlerine özel oluşturacağınız kişiselleştirilmiş düğün fotoğrafları albümleri oluşturarak düğünde bulunup fotoğraf çeken herkes ile fotoğraf paylaşımı yapabilir ve böylece özel gününüze ait fotoğrafların tamamına erişebilirsiniz.

Hem düğünlere katılan misafirler hem de düğün sahipleri açısından oldukça yararlı olan bu uygulama sayesinde, sadece düğün fotoğrafçısının çektiği fotoğraflar ile yetinmeyerek, büyük günün en ince ayrıntılarına kadar farklı kameralar tarafından çekilen tüm fotoğrafları bir araya getirmek mümkün. Bunun için uygulamayı düğüne davet edeceğiniz kişilere de tavsiye ederek onları uygulama üzerinde oluşturduğunuz düğün etkinliğine davet etmeniz yeterli.

Farklı paylaşım ayarları yapabileceğiniz uygulama sayesinde düğünde tüm davetlilerin çektiği fotoğraflar toparlanabilir ve böylece hem düğün sahibi hem de düğüne katılan kişiler bu fotoğraflara erişim sağlayabilir.

Fotoğraf paylaşımı dışında fotoğraflar üzerine 5 farklı filtre ekleme seçeneği de sunan uygulama sayesinde düğün paylaşılan fotoğrafları daha da güzelleştirebilmek mümkün. Son derece yararlı ve kullanışlı bir uygulama olan WedPics'i kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR