WeMail

WeMail
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WeMail uygulaması sayesinde Android cihazlarınızda çok daha kolay bir şekilde e-postalarınızı organize edebiliyorsunuz.

WeMail uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz yeni ve ücretsiz bir e-posta uygulaması olarak karşımıza çıktı. Uygulamanın kolay kullanılır basit arayüzü ve sahip olduğu yetenekler sayesinde maillerinizin çok daha hızlı bir şekilde yönetilebileceğini söyleyebilirim.

WeMail'i kullandığınızda, gelen e-postalarınız konu başlıkları değil gönderen kişiler üzerinden listeleniyor ve böylece binlerce farklı e-postayla uğraşmanıza gerek kalmıyor. Yeni bir organizasyon yapısı getiren bu özelliği Gmail, Yahoo, Outlook ve AOL hesaplarınızı uygulamaya girerek kullanabiliyorsunuz.

Postalarınız içerisinde arama işlemleri yaparken, aramalar anlık olarak sonuç veriyorlar ve böylece beklemeden hemen sonuçları inceleme imkanınız oluyor. E-postalar bir nevi sohbet görünümüne kavuştukları için daha akıcı ve doğal bir deneyimin mümkün olduğunu söyleyebilirim.

Gelen maillerinizi cevaplamak istediğinizde kendi sesinizi de kullanabiliyor ve sesli mesajlar kullanabiliyorsunuz. Eklerde gönderilen doküman ve resimlere tek bir tıklama ile toplu olarak ulaşmak da uygulamanın yetenekleri arasında.

Eğer klasik e-posta uygulamalarından sıkıldıysanız ve yenilikçi bir alternatif sahibi olmak istiyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR