WeMove

WeMove
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WeMove, spor yaparken kazandıran tek Android uygulaması.

WeMove, dış ortamda gerçekleştirdiğiniz spor aktivitelerinizi takip ederken puan kazanabildiğiniz ve topladığınız puanlarla ödüller alabildiğiniz bir sağlık – fitness uygulaması. Koşu, yürüyüş, bisiklet gibi her gün veya hafta sonları gerçekleştirdiğiniz aktiviteler sonucunda yaktığınız kaloriden kat ettiğiniz mesafeye tüm bilgilere de rahatlıkla ulaşabildiğiniz uygulamada arkadaşlarınızın aktivitelerini de canlı olarak takip edebiliyorsunuz.

Android platformundaki spor uygulamaları arasından puan karşılığında ödül vermesiyle ayrılan WeMove’u Android telefonunuza ücretsiz indirip profilinizi oluşturduktan sonra kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Koşu, yürüyüş dahil tüm spor aktiviteleriniz kayıt altına alınıyor ve mesafe, zaman, kalori, hız gibi veriler grafik üzerinden sunuluyor. Arkadaşlarınız arasında ne kadar etkin olduğunuzu görebildiğiniz sıralama listesi bile mevcut.

Aktivite esnasında müzik dinlemeyi sevenler için Spotify entegrasyonunun da unutulmadığı uygulama iOS tarafında Apple Watch desteği sunarken, Android tarafında Android Wear desteği sunmuyor.