Weplan 5.1.9 (Android)

Weplan

Weplan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android mobil cihazlarınızdaki çağrı, SMS ve internet kullanım istatistiklerinizi hiç zorlanmadan elde edin.

Weplan uygulaması, Android mobil cihaz kullanıcılarının kendi telefon kullanım istatistiklerini elde edebilmek için faydalanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve kolay kullanılır yapısı sayesinde hiç zorlanmadan aramalarınız, SMS'leriniz ve internet kullanımınız hakkında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm verileri öğrenebiliyorsunuz.

Uygulamanın içerisinde bulunan ölçüm araçları kaç dakika konuşma yaptığınızı, kaç SMS gönderdiğinizi ve internet kotası harcamalarınızı otomatik olarak kaydediyorlar ve daha sonra belli zaman aralıklarını girerek o aralıklarda gerçekleştirdiğiniz harcamaları görebiliyorsunuz. Böylece ay içerisindeki cihaz kullanımınıza göre tarife ve paket seçimi yapmanız da daha kolay hale geliyor.

Bunun yanında internet kullanımı için biraz daha detaylara girebilen uygulama, hangi uygulamanın kotanızdan ne kadarlık bir pay götürdüğünü kaydedebiliyor ve çok fazla tüketim gerçekleştiren uygulamaları kaldırabiliyor ya da durdurabiliyorsunuz. 3G ve Wi-Fi kullanımlarının ayrı ayrı listelenmesi ise ayrım yapmak için oldukça işlevsel.

Elde ettiğiniz verileri dostlarınızla paylaşabileceğiniz ve uygulamayı önerebileceğiniz sosyal paylaşım butonları da uygulama içerisinde mevcut. Kendinize kurabildiğiniz çeşitli alarmlar ise belli bir sınırı aştığınızda uyarılar alabilmek için yeterli. ABD ve İngiltere'de direkt olarak uygulama içerisinde operatör tarife seçimi de yapabiliyorsunuz ancak Türkiye'deki kullanıcılar maalesef bu özellikten faydalanamıyorlar.

Android cihazınızın konuşma, SMS ve internet kullanımı kayıtlarını elde etmek istiyorsanız Weplan'a göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR