Whisper 2.1.95 (Android)

Whisper

Whisper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Whisper, Android cihazlarınızı kullanarak duygularınızı rahatça ve anonim olarak açıklayabileceğiniz bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Whisper, Android kullanıcılarının duygularını kimliklerini ortaya çıkarmadan rahatça söyleyebildikleri anonim bir sosyal ağ uygulamasıdır. Aynı duyguları paylaştığınız kişiler ile bağlanarak tanışabileceğiniz ve böylece yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz Whisper, ücretsiz olarak indirilerek kullanılabilmektedir.

Duygu ve düşüncelerinizi anonim olarak dünya üzerindeki diğer kullanıcılar ile paylaştığınız uygulama sayesinde kendinizi iyi veya kötü hissettiğinizde hemen paylaşımlarda bulunarak rahatlayabilirsiniz. Sakladığınız bir sırrınızı veya arkadaşlarınız hakkındaki düşüncelerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşarak kendinizi de rahatlatabilirsiniz. Ayrıca düşündüklerinizi Facebook, Twitter ve Tumblr üzerinden de paylaşabilirsiniz.

Özellikler:

  • Farklı fotoğraf ve yaratıcı yazı türleri
  • Ücretsiz özel mesajlaşma
  • Diğer kullanıcılara cevap yazma
  • Dünya üzerindeki diğer kullanıcıların duygu ve düşüncelerini okuma

Hayatınıza heyecan katacak ve aynı zamanda rahatlamnızı sağlayacak bir uygulama arıyorsanız Whisper'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.