Whistle Phone Finder 2.2 (Android)

Whistle Phone Finder

2.2
Whistle Phone Finder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Whistle Phone Finder adlı Android uygulamasıyla, ev veya ofiste yerini bulamadığınız telefonunuzu sadece ıslık çalarak bulabilirsiniz.

Cep telefonları varolduğundan beri, kimi zaman nerede oldukları unutuluyor. Akıllı cep telefonlarıyla artık telefon unutma derdi de bitiyor. Whisle Phone Finder Android uygulamasını kurarak, sesinizin duyulabileceği her yerde, kaybolan telefonunuzu bulabilirsiniz.

Whistle Phone Finder uygulaması sayesinde, ev yada ofis gibi göre küçük alanlarda kaybolan telefonunuzu sadece ıslık çalarak bulabilirsiniz. Bu Android uygulamasını, akıllı telefona kurduktan sonra, karşımıza toplam dört adet bölmenin olduğu bir ana ekran geliyor. İlk olarak uygulamayı aktif hale getirmemiz gerekiyor ve tik işareti bulunan kısımdan bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Ardından, telefonumuzun bize yerini belli etmesi için kullanacağı yöntemleri seçmemiz gerekiyor. Burada ilk olarak sesli uyarıya bakacağız. Sesli uyarı kısmını seçtiğimizde, istediğimiz bir sesi veya melodiyi uyarı sesi olarak seçiyoruz. Bu noktada tiz ve yüksek ses veren bir uyarı sesi seçmek, telefonu bulmayı kolaylaştıracağı için daha iyi olacaktır. Uyarı sesimizi seçmemizin ardından, dilersek telefonun kamerasına ait olan flaş ışığının da yanıp cihazın yerini belli etmeseni sağlayabiliriz. Bu seçenek de yine fener simgesi kullanılarak oluşturulmuş alandan seçilmekte. Tüm ayarları yaptıktan sonra artık telefonunuzun yerini bulamamanız taktirde, ıslık çalmanız telefonunuzun size sinyal vermesi için yeterli olacaktır.

Whistle Phone Finder Adlı bu basit ve kullanımı kolay uygulaması sayesinde, siz de telefonunuzu ıslık çalarak bulmak istiyorsanız, uygulamayı indirip dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

YORUMLAR