Witchers

Witchers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Witchers, Android işletim sistemi üzerinde çalışabilen ve gerçek bir MMORPG oyununun özelliklerini taşıyan bir yapımdır.

Witchers, Android telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen bir MMORPG oyunudur. 

Witchers, bilgisayarınızda ya da konsolunuzda oynadığınız MMORPG oyunlarının bütün özelliklerini telefonunuza getirmeyi başaran nadir yapımlardan bir tanesi. Benzer diğer oyunlarda olduğu gibi Witchers'da da amacımız karakterimizin yolcuğunu tamamlamak. Bu yolcuğa başlarken, her zamanki gibi sıfırdan başlıyor ve her yaptığımız hareketle deneyim puanı kazanarak gelişmeye devam ediyoruz. Karakterimiz geliştikçe karşımıza yeni silahlar, zırhlar ve görevler çıkıyor.

Oyunun iyi olan yanlarından bir tanesi de devasa haritası. Bu harita farklı kademelerle çeşitlendirilmiş ve derinlik kazandırılmış. Ayrıca oyunda seçtiğiniz mesleğe göre de harita şekilleniyor ve bu da oyundaki çeşitliliği on kata kadar arttırmış oluyor.

Evlilik düzenlemeye kadar giden ayrıntılara sahip olan Witchers, bu tarz oyunları seven ve telefonunda da böylesine bir oyun arayanlar için bulunmaz ypaımlardan bir tanesi. Oyuna dair daha ayrıntılı bilgileri ise hemen aşağıdaki videodan alabilirsiniz. 

YORUMLAR