WIZZO 1.4 (Android)

WIZZO

1.4
WIZZO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WIZZO, oyun severlere yönelik geliştirilen ve en iyi oyunları listeleyerek onlarayardımcı olan eğlenceli ve yararlı bir Android oyun uygulaması.

WIZZO, eğer kendinizi bir Gamer yani oyuncu olarak görüyorsanız ve Android telefon ya da tablete sahipseniz kesinlikle indirerek kullanmanız gereken oyun uygulamalarından bir tanesi. Oynayabileceğiniz en iyi oyunları sizlere sunan uygulama üstelik sunduğu seçeneklerin hepsini ücretsizler arasından belirliyor.

Wizzo ile oyun indirdikçe puan kazanıyorsunuz. Ayrıca uygulama üzerindeki sistem sayesinde Wizzo kullanan diğer arkadaşlarını ile rekabete de girebiliyorsunuz. Arkadaşlarınız dışında tüm diğer oyuncular ile de yarışmanız mümkün. Üstelik her hafta listenin en üstündeki oyuncular için muhteşem ödüller veriliyor.

Başarılı bir oyun platformu olan Wizzo sayesinde hem yeni oyunlar keşfetmek kolaylaşıyor hem de oynayarak ödül kazanabiliyorsunuz. Sürekli oyun oynuyor ve yeni oyunlar da denemeyi seviyorsanız bu uygulamayı kesinlikle indirmenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR