WoodBall 1.1 (Android)

WoodBall

1.1
WoodBall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WoodBall, boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz eğlenceli ve heyecanlı bir Android futbol oyunu.

WoodBall, küçüklük dönemlerimizin vazgeçilmez oyunlarından bir tanesi olan ve şimdi mobil versiyonu çıkan eğlenceli ve farklı bir futbol oyunu. Tahta bir platform üzerine çiviler çakılarak oluşturulan sahada madeni para ile oynadığınız oyunda parmaklarınızı kullanarak demir parayı karşı kaleye atmaya çalışıyorsunuz. Kulağa kolay geliyor ama daha önce oynamadıysanız zorluğunu anca oynadıktan sonra anlayabilirsiniz. Sahadaki çiviler rakip kaleye gitmenizi engelleyen en büyük sorun. Fakat onları bir şekilde aşabiliyorsunuz.

Gerçekçi fizik ve 3D grafikleri ile oldukça eğlenceli bir oynanışa sahip olan oyunu arkadaşlarınız ile ya da diğer online oyuncular ile oynayabilmeniz mümkün. Ayrıca Şampiyonlar Ligi'ne katılarak başarı elde ederseniz oyunun liderlik sıralamasında üst sıralara da tırmanabiliyorsunuz. Fakat tahmin edeceğiniz üzere bu biraz zor ve sabır gerektiren bir durum.

Oyun tamamen ücretsiz olmasına rağmen oyun içerisindeki reklamları kaldırmak için oyun içi mağazadan satın almanız gerekiyor.

2 farklı şut tipi ve 3 farklı oyun modu ile saatlerce keyifli vakit geçirmenizi sağlayan WoodBall, aslında küçükken tahta kale diye oynadığımız oyunun kopyası. Çok uzun süredir ne oynayan birilerini görmüştüm ne de kendim oynama şansı elde etmiştim. Bu nedenle bu tür eski fakat mobile uyarlanmış bir oyun görünce oldukça heyecanlanıp hemen daldım oyuna.

Siz de rakiplerinizi yenmek ve onların sahadan boynu bükük ayrılmasını istiyorsanız, WoodBall oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR