Wooshmee 1.0 (Android)

Wooshmee

1.0
Wooshmee
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Wooshme, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur. Bir Türk geliştirici tarafından yapılmış olan oyun, hem sinirlerinizi bozacak hem de sizi bağımlısı haline getirecek.

Wooshme, boş zamanlarınızda, otobüs beklerken, ders aralarında veya kısa süreli boşluğunuz olduğu zamanlarda oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun. Oyun yapısı itibariyle Flappy Bird'ü andırdığını söyleyebilirim.

Oyun aslında çok basit fakat oynaması çok zor diyebilirim. Tek yapmanız gereken karakterinizle ipten ipe atlayarak gidebildiğiniz kadar uzağa gidebilmek. Bunun için de parmağınızı basılı tutuyorsunuz. Kaldırdığınızda karakter düşmeye başlıyor, tekrar bastığınızda ipe tutunuyor.

Bu şekilde en uzağa ulaşmaya çalışıyorsunuz fakat bu o kadar kolay değil tabi ki. Hem önünüzde boru şeklinde engeller çıkıyor, onlara çarpmamaya çalışıyorsunuz hem de aynı zamanda yere düşmemeye ve tavana çarpmamaya çalışıyorsunuz ki bu da çok zor.

Oyun yapısı olarak çok farklı olmasa da dizayn olarak beni çok etkilediğini söyleyebilirim. Flat design olarak bilinen düz tasarım tarzı ile geliştirilmiş olan oyun gayet minimalist, sevimli ve hoş görünüyor.

Siz de bu tarz beceri oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.