Wordament (Android)
Wordament
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    174

  • Üretici

    Microsoft Corporation

Wordament, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz çoklu oyuncu desteği sunan eğlenceli bir kelime bulma oyunu.

Kelime bulma oyunlarında iyiyim diyorsanız Microsoft tarafından sunulan Wordament’ı şiddetle öneririm.

Aynı anda binlerce kelime avcısına karşı yarıştığımız kelime oyununda her ne kadar Türkçe dil desteği sunuyor olsa da oyunun İngilizce üzerine kurulu olduğu anlaşılıyor. Bu açıdan İngilizceniz iyi değilse oyundan zevk alamayacağınızın garantisini verebilirim. Tabii ki oyunda birinci olmak için iyi seviyede İngilizce bilmek yeterli olmuyor; tablodaki gizli kelimeleri herkesten önce fark etmeli ve eklemelisiniz.

Farklı oyun modları sunan Wordament’te birinci olmanın birden fazla bulunuyor. Mümkün olduğunca fazla sayıda kelime bularak, en yüksek puanı elde ederek, en uzun kelimeyi bularak, en iyileri yenerek şampiyonlar koltuğuna oturabiliyorsunuz.

Çoklu oyuncu desteği ve gerçek zamanlı oynanışı öne çıkan oyunda kelimeleri ortaya çıkarmak için aşağı, yukarı, geri, ileri ve çapraz kaydırma hareketlerini kullanıyorsunuz. Kelime bulmada zorlandığınız an tabloyu döndürebiliyorsunuz. Her kelimenin puanı tahmin edeceğiniz üzere farklı ve kazanacağınız puan buna göre belirleniyor. Başkalarının bulduğu kelimeleri bulduğunuzda tabii ki puan alamıyorsunuz. Puan demişken en iyiler tablosunu görebilmeniz için oyuna Xbox veya Facebook hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. İstatistikler benim için önemli değil, eğlenmek istiyorum diyorsanız misafir seçeneği de mevcut.

YORUMLAR