World Poker Club (Android)

World Poker Club

World Poker Club
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir poker oyunudur.

World Poker Club, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Texas Holdem Poker oyunudur. Oyunun Türkçe desteği olması ise bizim için çok önemli bir özellik diyebilirim, çünkü zaten anlaşılması zor bir oyun.

Mobil cihazlar için geliştirilmiş pek çok poker oyunu olduğunu biliyoruz fakat sürekli olarak yenileri geliştiriliyor. Çünkü gerçekten sevilen ve hiç bir zaman popülerliğini kaybetmeyecek oyunlardan birisi poker.

Crazy Panda firması da bunu farketmiş olacak ki çok şık ve çok hoş görünümlü bir poker oyununu marketlerde kullanıcıların beğenisine sunmuş. Kullanıcılar da beğenmiş zira 5 milyona yakın indirilme sayısına sahip.

World Poker Club'ın en önemli özelliği çevrimiçi poker oynamanıza olanak tanıması diyebilirim. Ayrıca oyunda sadece Texas Holdem değil aynı zamanda Omaha adlı bir diğer poker çeşidi de bulunuyor.

Oyunda elbette bir poker oyununda olması gereken şeylerden birisi yani haftalık turnuvalar bulunuyor. Bununla birlikte anında katılabileceğiniz anlık turnuvalar da mevcut. Oyuna Facebook hesabınızla giriş yaparak oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Ayrıca oyunda yine sürekli olarak ücretsiz poker fişleri, bonuslar, ödüller de sizleri bekliyor. Oyunun güzel özelliklerinden bir tanesi de farklı farklı odalarda poker oynadıkça koleksiyon öğelerini toplayıp tamamlama şansına sahip olmanız. Daha sonra bu öğeleri oyun parası ile değiş tokuş yapabiliyorsunuz.

Gerçekten şık ve hoş görünen arayüzü ile de dikkat çeken bu poker oyununu, meraklılarına tavsiye ediyorum.

YORUMLAR